حفظ حریـم خصـوصی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

● سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در FBL Solutions
این شرکت معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات شرکت ما و نیز راهکارهای مربوطه برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت FBL Solutions توضیح داده شده است.

● محتویات این سند
- این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که شرکت از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران سایت را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره کرد.
- این سند به مواردی که در اختیار ما نیست و شرکت ما هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات ما و افراد ثالثی که در استخدام شرکت ما نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.

● اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها
- شما با ثبت نام و ارسال فرم های سفارش و پشتیبانی در سایت FBL Solutions اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و ... را در اختیار مـا قرار می دهید.
● پس از ورود به سایت، شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات FBL Solutions نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنش ها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
● سایت FBL Solutions کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
- این سایت به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت، اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی ها و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.

● FBL Solutions اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
- در صورت تخطی شما از قوانین، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
- در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از FBL Solutions بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.
- FBL Solutions ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت FBL Solutions از آن استفاده کند.

● ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
شما می توانید اطلاعات خود را در سایت و هر هاست تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در FBL Solutions آن ها را در سایت ما وارد نموده اید.

● محدودیت دسترسی به اطلاعات
سایت FBL دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط افرادی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات FBL Solutions یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
● FBL Solutions جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، اطلاعات مهم مثل رمز عبور و ... را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره می کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد.
● امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی نگهداری خواهد شد. شرکت ما تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنی ذخیره می شوند. FBL Solutions مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

● تغییرات در این سیاست ها
FBL Solutions حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست نامه تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي مي شود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف هستند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و اطلاعات خودرا بروز نماینـد.